Главная » МУЗЫКА » ГУРТ DILEMMA БОЖЕВОЛІЄ І ВИРУШАЄ В ЛІКАРНЮ В НОВОМУ ВІДЕО НА ХІТ «ШАЛЕНІЙ»

ГУРТ DILEMMA БОЖЕВОЛІЄ І ВИРУШАЄ В ЛІКАРНЮ В НОВОМУ ВІДЕО НА ХІТ «ШАЛЕНІЙ»

З моменту виходу альбому «Шаленій» гурту DILEMMA, пісня не залишає гарячі ротації НЕ тільки українських радіостанцій, а й діджей-сетів по всій Європі. І нарешті яскравий хіт дочекався своєї відео — екранізації!

«Ми готувалися дуже довго. Не могли визначитися з ідеєю. Не хотілося банальності і передбачуваності. Пробували працювати з десятками режисерів, і майже у кожного сценарій починався зі сцени, в якій я прокидаюся в ліжку поряд з Джеєм і безжально йду від нього. Або він прокидається вже один. У якийсь момент ми вирішили призупинити весь цей процес і поїхали відпочивати», — розповідає солістка гурту Ніка.

Але рішення, як це часто буває, знайшлося там, де його найменше шукали. Фронтмен гурту Джей Бардаченко так згадує цей момент

 

В результаті, за допомогою режисера Олега Пилипенка і студії продакшена Best Friends гурту вдалося втілити свій незвичайний задум. Сюжет пісні про те, як хлопець сходить з розуму за дівчиною в полоні нездійсненних надій, перенісся в кліп і втілився у вигляді прямий, але несподіваною метафори. Зйомки проходили в реальній покинутій київській лікарні, а ролі лікарів і пацієнта виконали самі учасники групи. Кліп був знятий всього за 12 годин. Сингл «Шаленій» — частина однойменного альбому групи, який вийшов на лейблі ontramarka півроку тому. Уже зараз альбом претендує на звання одного з кращих танцювальних записів 2019 року. Він включає в себе всі головні хіти DILEMMA останніх років: «На патi», «Тiлом Тряси», «Камікадзе» і багато інших.

 

Источник

Оставить комментарий