Главная » МУЗЫКА » NEMIGA презентують відео про найголовнішу людину в житті кожної людини

NEMIGA презентують відео про найголовнішу людину в житті кожної людини

Новая відеоробота гурту NEMIGA під назвою “Улыбайся, мама” присвячена абсолютно кожній мамі. Прості, щирі слова сина і душевна мелодія в процесі творчості придбали чисте звучання голосів дитячого хору та забарвилися тембрами інструментів класичного оркестру. Режисер кліпу Рустам Романов побачив у пісні історію довжиною в життя. Образи спеціально вписані в схематичні декорації, не переповнені деталями, щоб глядач міг сфокусуватися на емоціях героїв. Близько 140 осіб взяли участь у втіленні ідеї.

— сказав режисер відразу після зйомок.

NEMIGA — це завжди справжня лірика з глибини душі, неповторна музична стилістика, відчуття реального життя.

Музиканти хотіли, щоб ви поділилися цим треком зі своєю мамою! Коли складно знайти слова, щоб сказати про свою любов, нехай краще це зробить музика.

Вже зовсім скоро в березні виходить другий великий альбом гурту NEMIGA «Тригер».

Попередній альбом «МОЛОДОСТЬ» зайняв 21 місце в Apple Music і 23 місце в iTunes, та протримався в топ 100 більше 2-х місяців. Хіти альбому: «БЕЛЫМ» і «ПЬЯНИЦЕ». Широко відомий спільний трек з Гуфом «БУКВЫ» / 1 млн переглядів.

В кінці серпня 2020 NEMIGA опублікувала відеороботу на сингл «САМЫЙ БЕЛЫЙ ЦВЕТОК», зняту на мирних акціях протесту, що проходять по всій країні. Відео зібрало більше 800 000 переглядів за перші дні тільки в Instagram.

Источник

Оставить комментарий