Главная » МУЗЫКА » ПРАКТИЧНИЙ КУРС ІЗОЛЯЦІЇ УДВОХ: IVAN NAVI ПРЕДСТАВИВ НОВЕ ВІДЕО

ПРАКТИЧНИЙ КУРС ІЗОЛЯЦІЇ УДВОХ: IVAN NAVI ПРЕДСТАВИВ НОВЕ ВІДЕО

В той час, коли лірична балада Ivan NAVI «Коли Нема Тебе» знову очолила українські радіочарти, артиcт презентує новий танцювальний трек. Тим самим ще раз підтверджуючи статус одного з кращих українських хітмейкерів.

Ivan NAVI вирішив не робити творчої паузи і порадував шанувальників новим відеокліпом, який встиг зняти до введення в країні карантину. Це історія кохання, яке  тільки-тільки народжується. Герої ховаються від світу, щоб краще пізнати один одного.

 

Ivan NAVI: «Пісня “Холодна ніч” танцювальна, динамічна і я хочу, щоб вона стала таким своєрідним нагадуванням для усіх, що карантин рано чи пізно закінчиться і ми будемо знову танцювати на вечірках, насолоджуватись життям сповна. А  зараз ідеальний час для того, щоб ізолюватись вдвох і втекти разом туди, де нема людей. Збільшити дистанцію з іншими, і звести до мінімуму її з коханою людиною.»

 

У перший день після прем’єри пісня «Холодна Ніч» увійшла в топ3 по завантаженнях в iTunes Україна, а Apple Music внесла її до списку кращих новинок тижня і надала статус пріоритетного релізу.

 

Источник

Оставить комментарий