Главная » МУЗЫКА » ПРЕМ’ЄРА! ДО 10-РІЧЧЯ ПЕРЕМОГИ НА «ЄВРОБАЧЕННІ» ОЛЕКСАНДР РИБАК ПРЕЗЕНТУЄ НОВИЙ КЛІП «I’M STILL HERE»!

ПРЕМ’ЄРА! ДО 10-РІЧЧЯ ПЕРЕМОГИ НА «ЄВРОБАЧЕННІ» ОЛЕКСАНДР РИБАК ПРЕЗЕНТУЄ НОВИЙ КЛІП «I’M STILL HERE»!

Цього року виповнюється 10 років з моменту грандіозної перемоги Олександра Рибака на пісенному конкурсі «Євробачення-2009» з піснею «Fairytale» («Казка»). Тоді, у травні 2009, співак встановив нові рекорди в історії «Євробачення», серед яких і максимальна кількість балів — 387. Після такої рекордної перемоги у Рибака сформувалась величезна аудиторія шанувальників по всьому світу. Співак зміг завоювати прихильність сотень мільйонів людей!

До 10-річного ювілею з моменту перемоги на «Євробаченні» Олександр представив любовну баладу «I’m Still Here» і відеокліп на неї, присвячену шанувальникам з усього світу.

 

— поділився Олександр Рибак.

Відзначимо, що «I’m Still Here» — вже відома слухачам, вона була написала Олександром Рибаком кілька років тому і вперше була виконана Franklin Calleja (Франкліном Кальєха) на національному відборі Мальти на конкурс «Євробачення-2014».

— привідкрив завісу історії пісні її автор і виконавець Рибак.

В основі нового відео Олександра Рибака – справжня Love Story з усіма фарбами! Головною лінією кліпу є – щирий та романтичний Олександр, що грає на скрипці на фоні спроектованого фільму.  Головною родзинкою проекції стали – романтичні кадри із життя закоханої пари: артист та героїня кліпу (роль якої виконала актриса та музикант Олександра Рівертц) гуляють, співають, дуркують, перевдягаються у костюми різних персонажів, мандрують і навіть разом святкують день народження. Кліп «I’m Still Here» сповнений романтичними кадрами та переживаннями.

Нагадаємо, що артист за ці роки, з моменту перемоги на Євробаченні, встиг записати кілька альбомів, зняти понад 20 кліпів, багато яких були зняті в Україні. Артист пише саундтреки й співпрацює зі світовими кіностудіями. Зараз Рибак працює над власним мюзиклом, створеним за мотивами його книги «Trolle» («Троль»). Прем’єра запланована у Норвегії на найближче Різдво.

— розповіла директор артиста Яна Прядко.

Відео Олександр Рибак «1944»

Нова пісня й кліп Олександра Рибака «I’m Still Here» вже доступні на всіх музичних платформах.

Офіційні сторінки Олександра Рибака у соц.мережах:

Instagram @rybakofficial
Facebook https://www.facebook.com/alexanderrybak/

Источник

Оставить комментарий