Главная » МУЗЫКА » СПІВАЧКА АННА ТРІНЧЕР ОТРИМАЛА НАГОРОДУ «КРАЩА ПІСНЯ РОКУ»

СПІВАЧКА АННА ТРІНЧЕР ОТРИМАЛА НАГОРОДУ «КРАЩА ПІСНЯ РОКУ»

Ще зовсім недавно вся країна спостерігала за виступами юної артистки Анни Трінчер в суперфіналі шоу «Голос» і стежила за її життям в серіалі «Школа», а вже зараз зірка виходить на сцену Палацу Україна і отримує премії за власні пісні.

2020 рік став тріумфальним для 19-річної співачки і актриси Анни Трінчер. Так хіт виконавиці «Короче, понятно» був відзначений як «Краща молодіжна пісня 2020 року» та отримав нагороду телеканалу Україна і «Музичної платформи». Однак, на цьому нагороди юної зірки не закінчилися. У грудні цього року Анна отримала заповітну статуетку премії Cosmopolitan Awards і стала «ТікТокером Року» за версією журналу Cosmopolitan.

Співачка зізналася, що ця нагорода стала для неї приємною несподіванкою, адже ТікТок для неї в першу чергу — це платформа, за допомогою якої вона так само може донести свої пісні до слухачів і спілкуватися з шанувальниками.

— розповідає Анна Трінчер. —

Через кілька місяців після виходу трека «Шизилюбовь» Анна Трінчер презентувала хіт «Малиновые волосы», і його відразу ж охрестили гімном всіх підлітків, які переживають нерозділене кохання. А після на українських радіостанціях зазвучала нова пісня артистки «Метелики», яка стала першим за два роки україномовним треком співачки.

 з гордістю додала Анна Трінчер.

 

Источник

Оставить комментарий