Главная » ШОУ БИЗ » ГУРТ НЕАНГЕЛИ ПРИПИНЯЄ ІСНУВАННЯ ПІСЛЯ 15 РОКІВ НА СЦЕНІ

ГУРТ НЕАНГЕЛИ ПРИПИНЯЄ ІСНУВАННЯ ПІСЛЯ 15 РОКІВ НА СЦЕНІ

Гурт НеАнгели припиняє свою публічну діяльність. Про це повідомив продюсер гурту Юрій Нікітін. Для лейблу Mamamusic це завершення співпраці, яка тривала з 2006 року.

За час свого існування колектив жодного разу не змінював складу. Наразі солістки Слава Камінська та Вікторія Смеюха мають наміри надалі займатись сольною творчістю.

Права на бренд НеАнгели, як і на весь супер-хітовий репертуар залишаються за Mamamusic. Відомо, що під час своїх сольних програм Вікторія і Слава співатимуть виключно свої нові сольні пісні.

За майже 15 років існування гурту є що згадати:

·     Дебютний альбом НеАнгелів «Номер один» став «Золотим диском».

·     Успішні колаборації з популярними артистами, серед яких Dana International, Стас Костюшкін та інші.

·     Фактично кожен сингл групи потрапляв в ТОП-10 кращих пісень в Україні та очолював чарти iTunes.

·     Кожен із 5 альбомів гурту НеАнгели затребуваний серед багатомільйонної аудиторії фанатів.

«Це були насичені 15 років, спільна робота з Юрієм Нікітіним принесла дуже багато можливостей і важливих людей у моє життя», — відзначає Слава.

«Сприймаю це як наступний крок для зростання. Водночас є за що дякувати, і приємне хвилювання перед новими викликами», — ділиться Вікторія.

“За роки нашої співпраці НеАнгели пройшли величезну трансформацію, але завжди були особливо цікавими саме з точки зору музичної складової та унікальних тембрів голосів солісток. Усім колективом Mamamusic ми бажаємо дівчатам успіхів, і, сподівємось, що у сольній творчості вони продовжуватимуть цей тренд», — коментує новину генеральний продюсер Mamamusic Юрій Нікітін.

Гурт НеАнгели продовжить виступати на закритих заходах для своїх прихильників, а 26 березня 2021 року відбудеться  останній запланований відкритий концерт у цьому складі в київському концерт-холі «Фрідом».

Источник

Оставить комментарий