Главная » ШОУ БИЗ » ТІНА КАРОЛЬ ВИПУСКАЄ ВЛАСНИЙ ПАРФУМ

ТІНА КАРОЛЬ ВИПУСКАЄ ВЛАСНИЙ ПАРФУМ

Поп-діва Тіна Кароль випускає парфуми свого імені. Аромат отримав назву Tina by Tina Karol. Презентація духів відбудеться 19 грудня о 19-00 в «бомонді» в ЦУМі. Новинка стала подією зимового парфумерного сезону. І може стати ідеальний подарунком українським дівчатам на Новий рік і Різдво.

Створені з улюблених парфумерних нот співачки —  ніжний квітковий аромат. На стартовій ноті —  яблуко і свіжий мандарин, на зміну приходить нота серця весняна конвалія, а після розкривається — тональність чайної троянди. Фінал складений зі східних нот на чолі з пачулі, мускусу і вітівера. Ніжний шлейф немов творчість Тіни Кароль полонить і відразу робить вас істинною прихильницею аромату.

, — говорить співачка про свій перший аромат.

Відзначимо, що Тіна Кароль стала першою співачкою в Україні, яка випустила парфуми свого імені. Але це не перші кроки зірки в бьюіті-сигменті, Тіна Кароль вже випускала червону помаду. Продукт побив рекорди продажів, і був розпроданий на концернах співачки всього за пару місяців, так і не потрапивши у вільний продаж.

Парфуми Tina by Tina Karol для широкої публіки буде ексклюзивно представлений у всіх бутиках «Бомонд», он-лайн магазині «Бомонд», а також буде продаватися на сольних концертах співачки.
Відзначимо, що зроблені духи Тіни Кароль в Україні провідним на ринку виробником косметики і парфумів «Астра Косметик».

 

Источник

Оставить комментарий