Главная » МУЗЫКА » MONATIK ПРЕДСТАВИВ ГОЛОВНИЙ САУНДТРЕК ДО ДОКУМЕНТАЛЬНОГО ФІЛЬМУ «ЛЮДИНА, ЯКА ВІЧНО ТАНЦЮЄ»

MONATIK ПРЕДСТАВИВ ГОЛОВНИЙ САУНДТРЕК ДО ДОКУМЕНТАЛЬНОГО ФІЛЬМУ «ЛЮДИНА, ЯКА ВІЧНО ТАНЦЮЄ»

Український мультиартист, продюсер та ритмолов MONATIK, сьогодні, 1 квітня, святкує ювілей.

Зірці виповнюється 35 років. З цієї нагоди Дмитро представив головний саундтрек до документального фільму «Людина, яка вічно танцює» — «ресницы безопасности «. Ця композиція увійшла до третього сольного альбому «LOVE IT ритм».

Відео на трек «ресницы безопасности» виходить у світ у вигляді екранізації ретроспективи до документального фільму, хроніки відвертих сімейних кадрів з особистого і творчого життя Монатіка.

«Ресницы безопасности» – це світло, що пробивається крізь хмари. Ця пісня, як ніяка інша описує шлях до мети: «скільки побачили, скільки разів ламали, як би сильно не носила нас земля, а це було все не дарма». Ми вирішили зробити на неї відеороботу, яка складається з намальованих моментів, архівів, відео, які ми встигли зібрати з подорожей, гастролей з різних куточків світу. Це дуже тепле відео, яке в період всесвітньої пандемії має ще більш ностальгічний вигляд, і ти дуже хочеш, щоб повернулися ці часи. І я вірю, що це так і станеться», — прокоментував роботу Монатік.

Режисером цієї відеохроніки виступив Артем Григорян, який понад п’ять років провів у подорожах по гастролях разом з командою артиста, зобразив найбільш знакові події з життя MONATIK. У цій роботі оцифровані неймовірно цінні касетні архіви більш ніж 20-річної давності (дитинства і молодості продюсера і креатора). У роботі «Ресницы безопасности» MONATIK вперше показує обличчя своїх дітей — Данила і Платона; відеозапис, як артист забирав синів з пологового будинку; пам’ятні кадри весілля зі своєю дружиною Ірішою Монатік і інші, дуже особисті моменти життя.

Робота «Ресницы безопасности» простежує шлях становлення особистості і артиста MONATIK, від початківця-музиканта до феномена сучасної поп-сцени, який безпосередньо впливає і створює історію музики самостійно, без допомоги продюсерів. Ця робота інтригує перед великою прем’єрою документальної стрічки «Людина, яка вічно танцює», яка виходить в широкий прокат 1 червня 2021 року.

Источник

Оставить комментарий