Главная » ШОУ БИЗ » Пугачова виступила з офіційною заявою.

Пугачова виступила з офіційною заявою.

Багато шанувальників таланту Пугачової засмутилися, коли дізналися, що в цьому році не побачать Примадонну в ефірі традиційного «Блакитного вогника». Однак уже навесні наступного року у них буде можливість бути присутнім на грандіозному концерті Алли Борисівни.

Про цю радісну подію Пугачова повідомила в соціальній мережі. На особистій сторінці в Instagram вона опублікувала афішу майбутнього виступу. На афіші поруч з Примадонною відображена продюсер Нателла Крапівіна, яка раніше співпрацювала зі Світланою Лободою, а також є творцем цікавого телешоу «Орел і решка».

«У житті раз буває 70 років. Дай Боже сил мені на цей вечір », — підписала публікацію Алла Борисівна

Ювілейну програму, яка отримала назву «P.S.», співачка представить на суд публіки 17 квітня 2019 року. Як відомо, вісім років тому Алла Борисівна завершила концертну діяльність. Своє рішення Примадонна мотивувала проблемами зі здоров’ям. Але в ознаменування ювілею найяскравіша зірка вітчизняного шоу-бізнесу зробить виняток.Багато колег Пугачової з радістю відреагували на цю новину. «Ви зможете і ще дасте спеку всім», — прокоментувала публікацію зірки продюсер Яна Рудковська. Олена Воробей та Сергій Лазарєв залишили в мікроблозі співачки смайлики, а Королева навіть приділила місце цього визначній події в своєму Інстаграм-акаунті. «Як круто! Алла Борисівна, дай Бог сил і здоров’я! Я думаю, це буде шедевр! Чекаємо! »- захоплено зізналася вона.

А між тим, далеко не всі глядачі позитивно оцінюють повернення Примадонни на музичний Оліпм. Так, Сергій Сосєдов критично оцінює вокальні дані 69-річної співачки. «На жаль, Пугачова — одне з головних розчарувань моєму житті. Ця співачка втратила і голос, і талант. Вона не зможе нічого показати на ювілеї, я в цьому впевнений. Нічим показувати — голос пропав, не залишилося нічого від тембру », — нещодавно повідомив Сосєдов журналістам. Тим часом, стало відомо, що квитки на ексклюзивний концерт Алли Борисівни коштуватимуть в діапазоні від 10000 до 150000 рублів

Оставить комментарий